Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

GALDA SPĒLES BĒRNIEM

Var teikt, ka bērnu galda spēles parādījās salīdzinoši nesen. Tā sagadījās, ka visu laiku galda spēles bija izklaide tikai pieaugušajiem. Lieli zēni un meitenes vecumā no 20 gadiem tika sagriezti nopietnās rotaļlietās.

LABĀKIE SVĒTKU UN SVINĪBU PRODUKTI

Mēs visi vēlamies nākamos svētkus pārvērst par spilgtu neaizmirstamu notikumu, kas paliks mūsu atmiņā uz ilgu laiku. Tematiski kostīmi, dekorācijas, baloni un uguņošana palīdzēs piešķirt kādu krāsu svētku gaisotnei. Mūsu interneta veikals piedāvā labu aksesuāru un dekorāciju izvēli svētkiem, kas spēj atdzīvināt jebkuru ballīti un apmierināt visprasīgāko gaumi.
Viss jūsu svētkiem

KĀ IZVĒLĒTIES IZGLĪTOJOŠAS ROTAĻLIETAS?

Spēle ir galvenais veids, kā bērni mācās par apkārtējo pasauli. Caur to viņi iegūst noderīgas zināšanas, attīsta radošās spējas, komunikācijas prasmes un mijiedarbību ar vienaudžiem. Bērnu rotaļu galvenais atribūts, protams, ir rotaļlieta. Tam vajadzētu būt interesantam, rosināt uz rīcību, risināt dažādas problēmas. Tieši tā ir izglītojošo rotaļlietu funkcija. Stāstām, kā tās palīdz paātrināt attīstību un uz ko paļauties, izvēloties izglītojošas rotaļlietas.

KĀ IZVĒLĒTIES IZGLĪTOJOŠAS ROTAĻLIETAS?

Spēle ir galvenais veids, kā bērni mācās par apkārtējo pasauli. Caur to viņi iegūst noderīgas zināšanas, attīsta radošās spējas, komunikācijas prasmes un mijiedarbību ar vienaudžiem. Bērnu rotaļu galvenais atribūts, protams, ir rotaļlieta. Tam vajadzētu būt interesantam, rosināt uz rīcību, risināt dažādas problēmas. Tieši tā ir izglītojošo rotaļlietu funkcija. Mēs pastāstām, kā tie palīdz paātrināt attīstību un uz ko paļauties, izvēloties "Izglītojošāss".

KĀ SAGAIDĪT JAUNO GADU AR BĒRNIEM

Bērnu Jaunais gads Pieaugušo brīvdienās bērniem bieži ir garlaicīgi un neinteresanti, taču vecāki var lauzt šo stereotipu un sarīkot bērniem neaizmirstamu Jaungada ballīti. Priecīgi smiekli, jautrs troksnis, dzīva komunikācija un spilgtas emocijas – tās ir galvenās ģimenes vērtības!

IEPIRKUMU SARAKSTS SKOLAI - RAKSTĀMPIEDERUMI, APĢĒRBI, APAVI UN DAUDZ KAS CITS

Pēdējā vasaras mēnesī, īsi pirms mācību gada sākuma, pienācis laiks iegādāties skolas piederumus. Gatavošanās skolai ir diezgan darbietilpīgs process, kas no pieaugušajiem prasīs daudz laika un pacietības. Topošo pirmklasnieku vecāki ir visvairāk noraizējušies, un tas nav pārsteidzoši, jo ir ļoti svarīgi, lai mazulis tiktu nodrošināts ar visu nepieciešamo, lai dotos uz skolu. Bieži vien mammas un tēti, satraukušies, var iegādāties vairākas dienasgrāmatas un milzīgu skaitu nevajadzīgu piezīmju grāmatiņu, bet aizmirst par pašu nepieciešamāko – pildspalvu.

KĀ IZVĒLĒTIES ROTAĻLIETAS BĒRNAM?

Neviens no bērnu aktivitāšu veidiem, īpaši agrā bērnībā, nevar attīstīties tīri verbālā līmenī, ārpus objektīvās vides, tāpēc bērnu rotaļlietu nozīmi diez vai var pārvērtēt. Priekšmetu vakuuma apstākļos bērnam pazūd vēlme apgūt jaunas lietas, rodas apātija utt. Mūsdienu rotaļlietu daudzveidībā vecākiem bieži vien ir grūti noskaidrot, kas noder mazulim, ko bērns spēlēs. , kādu rotaļlietu nopirkt un iepriecināt mazuli. Šajā rakstā esam mēģinājuši apkopot pamatprasības bērnu rotaļlietām, kas jāzina, izvēloties rotaļlietas maziem bērniem.

 

  • +37127535412 darba dienās no 10:00 līdz 18:00
  • Piegāde LATVIJĀ, IGAUNIJĀ UN LIETUVĀ​ lasīt tālāk
  • Bezmaksas preču saņemšana uz vietas lasīt tālāk