Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

Bērna piedzimšana ir aizraujošs dzīves posms ikviena vecāka dzīvē, īpaši, ja runa ir par pareizo rotaļlietu izvēli, jo attīstības sākumā ir ļoti svarīgi, lai bērns sāktu pareizi attīstīties, izzinātu pasauli un iemācīties uztvert apkārtējo realitāti. Taču rotaļlietas jaundzimušajiem ir ne tikai izglītojošas, bet arī lieliski piemērotas laika pavadīšanai ar interesi! Tās var būt dažādas bērnu ierīces, sākot no krēsliem līdz bērnu kamerām un tālruņiem. Visas rotaļlietas zīdaiņiem ir drošas un tām ir spilgts, ergonomisks dizains, tās piesaista uzmanību un neļauj sevi iemest aizmugures deglī. Ja jūsu bērns kopš bērnības ir bijis aktīvs, rosīgs un izklaidējošs, tad interneta veikals "Preces saviem bērniem" ar prieku piedāvās iegādāties lētas, bet absolūti universālas preces – tās derēs jebkura temperamenta bērnam. Visus:

  • ir izgatavoti no augstas stiprības materiāla;
  • Nokārtojis visas nepieciešamās pārbaudes izejvielu nekaitīgumam;
  • Ir atbilstošs kvalitātes sertifikāts;
  • Ar nepacietību gaidu, kad beidzot būs jūsu mazuļa rokās!

Kā jebkurš gādīgs vecāks, jūs uztraucaties, vai bērna rotaļas nav kaitīgas veselībai. Tāpēc tajās nav sīku detaļu, lai mazulis tās nejauši nenorītu, kā arī asu priekšmetu vai stūru, lai nesavainotos un nesabojātu roku vai kāju.

Svarīgs pavērsiens attīstībā...
…tā ir psiholoģiska attīstība. Mūsu piedāvātās bērnu rotaļlietas neizjauc bērna psihi – katrai ir jautras smaidošas sejas un pieskaņotas krāsas, kas pozitīvi ietekmē bērna uztveri par apkārtējo krāsu. Pie to izveides strādā ne tikai inženieri un tehnologi, bet arī pieredzējuši skolotāji, psihologi un terapeiti, tāpēc jums nav jāuztraucas par sava bērna emocionālo veselību. Bērni, kā likums, visu uztver kā realitāti un bieži cenšas visu, ko redz, iebāzt mutē, tāpēc rotaļlietām ir “neērta” forma un lieli izmēri. Ja nezināt, ko labāk izvēlēties savam bērnam, varat droši sazināties ar mūsu tiešsaistes konsultantu, kurš ar prieku sniegs padomu par jebkuru jautājumu un sniegs ieteikumus.

 
  • +37127535412 darba dienās no 10:00 līdz 18:00
  • Piegāde LATVIJĀ, IGAUNIJĀ UN LIETUVĀ​ lasīt tālāk
  • Bezmaksas preču saņemšana uz vietas lasīt tālāk