Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

Neskatoties uz lielo preču sortimentu, kas tiek piedāvāts bērnu interneta veikalos, jaukas mīkstās rotaļlietas joprojām ir viena no iekārojamākajām dāvanām lielākajai daļai bērnu.
Sekojošie kritēriji ļaus nepazust izvēles daudzveidībā:
1. Izvēlieties plīša rotaļlietu, ņemot vērā bērna vecumu. Pavisam maziem bērniem ieteicams iegādāties visvienkāršāko modeli bez liekas funkcionalitātes, piemēram, klasisko lācīti vai zaķi. Arī šeit jūs atradīsiet: plīša lauvas, nīlzirgus, aitas un daudzus citus, sākot no mini un vidējiem līdz lieliem izmēriem, un dažādās krāsās. Jebkurš no šiem dzīvniekiem kļūs par jūsu bērna mīļāko.

Un lielākam bērnam būs interesantāk spēlēties ar mīksto rotaļlietu, kas izgatavota pēc populāras multfilmas vai pasakas, komplektā ar skaņas efektiem.

2. Pievērsiet uzmanību plīša dāvanas izskatam. Bērnu mīkstajām rotaļlietām jābūt skaistām, no kvalitatīviem materiāliem, un maziem piederumiem (pogas, acis, aksesuāri) jābūt droši piestiprinātiem pie izstrādājuma. Tas nodrošinās mazuļa drošību, kad viņš vēlēsies visu nogaršot.

3. Jaunā mazuļa mīluļa pilnas kopšanas iespēja. Ja plīša rotaļlietas var tīrīt vai mazgāt pašas, tad tā ir neapšaubāma priekšrocība. Visbiežāk ražotājs uz etiķetes ievieto informāciju par produkta kopšanu. Vienkārša aprūpe mājās ļauj uzturēt viņu tīru, neuztraucoties par to, ka mazulis viņu apskauj un guļ ar viņu.
Ja ievērojat šos vienkāršos noteikumus, varat izvēlēties labāko dāvanu, kas priecēs jūsu bērnu daudzus gadus. Spēlēšanās ar plīša draugu ir ne tikai patīkama izklaide, bet arī noderīgu prasmju veidošana, sākot no taustes sajūtām līdz fantāzijas un iztēles attīstībai.
Mīksto rotaļlietu var iegādāties veikalā "Preces saviem bērniem". Pārdošanā plašs augstas kvalitātes klāsts par pieņemamām cenām.
Lai pasūtītu preces ar piegādi, vienkārši veiciet pasūtījumu mūsu vietnē.

  • +37127535412 darba dienās no 10:00 līdz 18:00
  • Piegāde LATVIJĀ, IGAUNIJĀ UN LIETUVĀ​ lasīt tālāk
  • Bezmaksas preču saņemšana uz vietas lasīt tālāk